Zateplení fasády domu, izolace budov

Zateplení fasády rodinných domů, izolace budov a zateplování panelových domů.

Odborné tepelné izolace domů a budov.

Zateplení fasády rodinného domu, zateplování fasády budov a tepelné izolace panelových domů provádíme z lešení nebo montážních lávek podle sitace. Zateplení fasády provádíme z uceleného systému DEKtherm od firmy DEKTRADE se zárukou 60 měs. Zateplovací systémy jsou tvořeny tepelnou izolací z desek z pěnového stabilizovaného polystyrenu nebo izolačních desek resp. lamel z minerální vlny. Na systém DEKtherm jsme proškoleni a máme všechny potřebné certifikáty a prohlášení o shodě. Dále pokud je to požadavek investora provádíme systém zateplení Terranova a Baumit. Výhodou naší stavební firmy je, že zateplení fasády a vškeré izolační práce provádíme včetně všech podružných prací spojených s touto činností (klempířské práce, zednické práce, pokrývačské práce, tesařské práce, izolační práce, atd.). Ceník zateplení fasády a všech prací Vám zašleme formou kalkulace na základě Vaší poptávky.

Tepelná izolace domu a budov

Tepelná izolace domu a budov je vždy dobrá investice která se v dnešní době velice rychle vrátí. Teplo z domu prakticky neustále uniká slabými místy stavebních konstrukcí. Tyto víceméně přirozené ztráty lze snížit na minimum především pomocí kvalitní tepelné izolace. Samozřejmě správně zvolené a aplikované tepelné izolace. Rozdíl ve spotřebě energie u tepelně izolovaného domu a domu bez tepelné izolace je veliký. Nechte si spočítat cenu zateplení fasády, tepelné izolace Vašeho domu a my Vám rádi vypracujeme kalkulaci a spočítáme cenu tepelné izolace Vašeho domu na míru.


Zateplení fasády rodinného domu

Kvalitní zateplení fasády rodinného domu vám ušetří až polovinu nákladů na vytápění domu a navíc zvýšíte jeho hodnotu. Zateplení fasády domu polystyrénem je cenově dostupné a velice účinné. Fasádní polystyren zvyšuje tepelný odpor zdí a udržuje tak v interiérech domu vhodnou teplotu – bez ohledu na počasí nebo roční období. Zateplování fasády rodinných domů polystyrenem provádíme právě pro jeho cenovou dostupnost a vysokou efektivitu. Nechte si spočítat cenu zateplení Vašeho rodinného domu a my Vám rádi vypracujeme kalkulaci a spočítáme cenu zateplení Vašeho domu na míru a poradíme jak nejlépe u Vašeho domu postupovat. Pro více informací o zateplování rodinných domů a nebo zjištění ceny nás kontaktujte.


Zateplení budov

V poslední letech jsou jednou z nejčastějších poptávek právě tepelné izolace budov a jejich kompletní zateplení. Tyto poptávky jdou především od bytových družstev a společenství vlastníků, ale i od jednotlivých vlastníků budov a domů. Důvodem jsou především úspory na energiích. Zateplování budov a domů je ideálním řešením pro každou budovu, dům, ale i byt a všude tam kde se topí. Dříve byli budovy stavěny s nedostatečnou tepelnou izolací a to je důvod proč se na nás majitelé těchto budov obrací aby jsme jejich domy zateplili. Kvalitní a cenově dostupné izolace budov provádíme již mnoho let. Máme veškerou potřebnou techniku a tým zkušených odborníků kteří provedou izolace Vaší budovy v domluvených termínech a k Vaší plné spokojenosti.
Pro více informací o zateplování budov a nebo orientační kalkulaci ceny nás kontaktujte.


Zateplování fasády panelových domů

Provádíme kvalitní a velice efektivní zateplení fasády panelových domů tzv paneláků. Zateplování panelových domů neboli paneláků výrazně ovlivňuje energetickou náročnost celého panelového nebo činžovního domu. Díky zateplení fasády Vašeho panelového domu můžete snížit náklady za vytápění až o 40 % což obzvláště u panelových domů a činžovních domů, ale i ostatních budov je značná částka kterou můžete ušetřit. To ale není vše co získáte tím, že si necháte udělat zateplení fasády Vašeho panelového domu. Velkou výhodou zateplení fasády panelových domů je kromě značného ušetření za energie také nová, atraktivní fasáda a díky zateplení se i zvýší celková hodnota panelového domu a jeho životnost. Aby však došlo k zmíněnému výraznému ušetření za tepelné energie, je důležité provést zateplení fasády budovy důsledně a kvalitně. Je důležité zateplování provést všude a ne jen v místech, kdy jsou největší tepelné ztráty (např. zateplení střechy).
Pro více informací o zateplování panelových domů a nebo orientační kalkulaci ceny nás kontaktujte.


Naše firma je mimo jiné registrována na serveru zelenausporam.cz jako poskytovatel zateplování fasád na státní dotace. V případě, že budete chtít pro zateplení Vašeho domu využít peněz z dotací tak se neváhejte na nás obrátit. 

Ukázky z našich realizací zateplení fasády naleznete v naší fotogalerii zde