Střechy - Provádíme kompletní rekonstrukce střech i menší opravy střechy,
izolace a zateplení střechy. Nová střecha na klíč s garancí

Potřebujete postavit novou střechu nebo jen Vaši stávajicí střechu opravit či provést kvalitní zateplení a izolace střechy?

Pak jste na správném místě. Specializujeme se na střechy již od roku 1991. U nás si můžete s důvěrou objednat jak drobné opravy střechy, přes celkové rekonstrukce střech, zateplení střechy až po novou střechu na klíč. Máme dlouholeté zkušenosti, vyškolené pracovníky, nejmodernější techniku a potřebné certifikáty. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a domluvit si zaměření Vaší střechy a my Vám vypracujeme rozpočet a zašleme kalkulaci ceny pro Vaší stavbu střechy.

 • betonová krytina střechy Bramac, Besk
 • pálená krytina střechy Tondach, Creaton
 • šablony Cembrit, Eternit
 • šindel IKO,Tegola
 • vlnité desky trapézy DEKmetal
 • šikmé střechy, ploché střechy, sedlové střechy, pultové střechy
 • kompletní rekonstrukce
 • menší i větší opravy střechy
 • nová střecha na klíč

Plochá, rovná střecha

Rovná, plochá střecha je speciálním typem střešní konstrukce, která se v českém stavebnictví objevuje stále častěji, přestože v minulosti byla známa svou poruchovostí. Při použití kvalitních materiálů a při zachování technologické kázně a správném pořadí jednotlivých vrstev se stává plochá střecha naprosto bezporuchová a navíc může výrazně ušetřit náklady na vytápění.

 • CU O,55mm
 • FeZn O,55mm
 • ZnTi 0,7mm

Sedlová střecha

 • modifikované pasy Elastek
 • folie Vedag,Alkorplan
 • plechové krytiny střech

Šikmá střecha

V českém stavebnictví je šikmá střecha klasickým typem střešní konstrukce. Provedení šikmé střechy je vysoce variabilní, a to jak z pohledu výběru materiálů, tak i tvaru střech. Aby Vaše šikmá střecha splňovala základní ochranné funkce, je nutné dodržet všechny technologické postupy a dané pořadí jednotlivých vrstev, které výrazně přispívá k zlepšení tepelně-izolačních vlastností.

Pultová střecha

Pultovou střechu si nepleťte s plochou střechou. Plochá střecha je rovná, zatímco pultová střecha je mírně sešikmená, což umožňuje, aby z ní stékala dešťová voda. Pultové střechy nejsou zatím příliš časté, objevují se spíše na verandách a v poslední době také na pasivních nebo nízkoenergetických domech a dřevostavbách.

Izolace střech

Provádíme odborné tepelné izolace střech. Tepelná izolace ploché střechy a tepelná izolace šikmé střechy se provádí v domluvených termínech a se zárukou.

Oplechování střechy

Oplechování střechy představuje optimální a trvanlivou ochranu střechy před průnikem vlhkosti a vody. Chrání střechu před promáčením, bobtnáním, odpadáváním omítky (vliv mrazu). Oplechování může být zhotoveno z plechů pozinkovaných, titanzinkových, měděných, hliníkových a to v mnoha barvách a tloušťkách.

Zateplení střechy

Konstrukce střech je trvale vystavena účinkům větru, zimy a jiným povětrnostním podmínkám. Zateplení střechy je nedílnou součástí kvalitního zateplení celého domu. Profesionálně zateplená střecha v zimě udržuje a kumuluje teplo uvnitř domu a naopak v létě zde udržuje příjemné klima. Kvalitně provedené zateplení střechy může ušetřit až 50 % tepelné energie. Investice do zateplení střechy se Vám tak rychle vrátí. Pro kalkulaci ceny na zateplení šikmé střechy, stejně jako ceny zateplení ploché střechy nás kontaktujte...

Stavba střechy

Vhodná volba střechy záleží nejen na tom jaká střecha se Vám líbí, ale především na prostředí kde stavíte. Území, jež zastavujete, může být pod památkářskou nebo urbanistickou mocí, která Vám určí přesný typ střechy, včetně její krytiny a barvy. Výběr je také omezen nadmořskou výškou. Stavba střechy a její cena se odvíjí od typu střechy, zvolených materiálů, velikosti střechy a dalších faktorů. Pro orientační rozpočet a kalkulaci ceny pro rekonstrukce střechy, stavbu střechy a veškeré jiné práce na Vaší střeše nás kontaktujte.

Oprava, rekonstrukce střechy

Střecha je nejdůležitější částí celého domu. V létě u nás bývá +35 stupňů a v zimě naopak -28 stupňů, silné bouřky, kroupy, vítr. Počasí je nevyzpytatelné a postupně vaši střechu nahlodává a opotřebovává. Je nezbytné i malé poškození střechy včas opravit. Zanedbání střechy může vyvolat problém větších rozměrů, který může mít nepříjemný dopad na vaši peněženku. Opravy ploché střechy i rekonstrukce a opravy šikmé střechy provádíme po odsouhlasení naší cenové nabídky. Opravy šikmých i plochých střech a jejich izolace pak provádíme profesionálně a se zárukou. Uděláme na vaší střeše nejen velké opravy a kompletní rekonstrukce střech, ale i ty drobné opravy střech, na které si sami netroufáte.Pro cenovou nabídku nás kontaktujte.

Klempířské práce

 • provádíme veškeré klempířské práce

Ukázky z našich staveb střech, rekonstrukcí a oprav střechy naleznete v naší fotogalerii