O nás - Stavební firma Montyfaj, specialisté na střechy, rekonstrukce střechy, opravy nebo zateplení střech, nové střechy na klíč a zateplení fasády

Stavební firma Montyfaj s.r.o.

vznikla transformací z původní stavební firmy Jindřich Fajmon – SVOD, která byla založená již v roce 1991. Již tehdy zaměstnávala 4 pracovníky a specializovala se na montáž střešních krytin, střechy, opravy střech, klempířské práce, montáž elektro a hromosvody.. Postupně jsme nabízené služby rozšířili o kompletní rekonstrukce střech, drobné zednické práce a později o další stavební práce, které jsou nutné pro kompletní dodávky staveb. V té době jsme měli 9 zaměstnanců.

  • Garantujeme kvalitní práci
  • Jsme firma prověřená zákazníky
  • Máme mnohaleté zkušenosti

Stavební firma Montyfaj zaměstnává v průměru 14 stálých zaměstnanců a desítky externích zaměstnanců, dále spolupracujeme s živnostníky a dalšími pracovníky. Průměrně disponujeme 30 pracovníky.

Stavební firma Montyfaj je schopna provádět veškeré stavební práce, včetně kompletní stavby domu na klíč.

Specializujeme se na střechy (sedlová střecha, plochá střecha, zateplení střechy, hydroizolace střechy, oprava střechy, nové střechy), hydroizolace, pokrývačské práce, klempířské práce. Dále pak na fasády (zateplení fasády, rekonstrukce fasády, renovace panelu, oprava fasády), izolační a zateplovací práce, zateplení domu.

Na všechny práce máme profesionální značkové nářadí, např. Hilti, DeWALT a další, na svařování folie (hydroizolace plochých střech) máme svařovací stroj (kombajn). Naši pracovníci mají k dispozici celkem 8 vozidel (2 osobní, 4 dodávkové, 1 nákladní malé a 1 nákladní s kontejnerem), dále pak bagr a vysokozdvižný vozík. Máme tým profesionálů za které mluví jejich výsledky díky mnohaletým zkušeností jsme schopni Vaši stavbu provést k Vaší plné spokojenosti.

Kvalita práce

Potrpíme si na kvalitu práce, kterou naše firma nabízí, dodržuje a garantuje

Finanční výhody

Umíme zajistit pro naše klienty dotace nebo slevy na materiály

Práce na klíč

Provádíme práce na klíč, přesně podle požadavků zákazníka.

Autopark a mechanizace

Máme vlastní autopark a veškerou potřebnou techniku
30

pracovníků


Zaměstnanci a spolupracovníci, které jsou v našem týmu
24

let zkušeností


Naše doba existence jsou naše dlouholeté zkušenosti