Systém TOPDEK – Návod na montáž šikmé střechy

Rekonstrukce vnitřního bazénu v Praze Křeslicích
Střešní krytina Maxidek – montážní návod
Show all

Systém TOPDEK – Návod na montáž šikmé střechy

TOPDEK – šikmá střecha s tepelnou izolací nad krokvemi

Systém TOPDEK je střecha která vám zajistí dlouhou trvanlivost na kterou se můžete spolehnout, výraznou úsporu nákladů na vytápění a navíc Vám dokáže nabídnout atraktivní a prostorný interiér podkroví. Systém je určený pro novostavby i pro rekonstrukce.

Ve skladbách střech TOPDEK je tepelná izolace umístěna nad krokvemi. Tento způsob má je důkladně prověřen náročnými klimatickými podmínkami protože se již léta používá například pod Alpami . V našich podmínkách byla první střecha s tepelnou izolací nad krokvemi – TOPDEK realizována v roce 2005. Od této doby probíhá nepřetržitý vývoj tohoto systému a v dnešní době je již na stovkách domů střecha s tepelnou izolací  TOPDEK.

Skladbami z nabídky TOPDEK lze splnit požadavky nejen pro rodinné domy, ale i pro bytové domy. Lze zvolit také skladbu s nadstandardní hydroizolační ochranou nebo skladbu se zvýšenou ochranou proti hluku z venkovního prostředí nebo také skladbu se zvýšenou požární odolností. Podrobný popis skladeb a informace pro jejich návrh jsou uvedeny v technickém listu systému TOPDEK.

Přinášíme Vám návod na montáž šikmé střechy právě ze systému TOPDEK který si můžete stáhnout zde:   Nadkrokevní izolace Topdek

 

Montáž střechy systém TOPDEK kterou jsme prováděli na podzim 2015

TOPDEK - šikmá neboli pultová střecha s tepelnou izolací nad krokvemiTOPDEK - šikmá neboli pultová střecha s tepelnou izolací nad krokvemiTOPDEK - šikmá neboli pultová střecha s tepelnou izolací nad krokvemiTOPDEK - šikmá neboli pultová střecha s tepelnou izolací nad krokvemiTOPDEK - šikmá neboli pultová střecha s tepelnou izolací nad krokvemiTOPDEK - pultová střecha s tepelnou izolací nad krokvemi TOPDEK - pultová střecha s tepelnou izolací nad krokvemi TOPDEK - pultová střecha s tepelnou izolací nad krokvemi TOPDEK - pultová střecha s tepelnou izolací nad krokvemi TOPDEK - pultová střecha s tepelnou izolací nad krokvemi TOPDEK - pultová střecha s tepelnou izolací nad krokvemi TOPDEK - pultová střecha s tepelnou izolací nad krokvemi TOPDEK - pultová střecha s tepelnou izolací nad krokvemi TOPDEK - pultová střecha s tepelnou izolací nad krokvemi TOPDEK - pultová střecha s tepelnou izolací nad krokvemi TOPDEK - pultová střecha s tepelnou izolací nad krokvemi TOPDEK - pultová střecha s tepelnou izolací nad krokvemiMontáž střechy systém TOPDEK kterou jsme prováděli na podzim 2015

Comments are closed.